Poznanianka, absolwentka Liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie w roku 2006 obroniła pracę magisterską pisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Sławomiry Wronkowskiej-Jaśkiewicz.


W latach 2007-2011 odbyła aplikację adwokacką przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej, zakończoną egzaminem adwokackim. Podczas trwania aplikacji doskonaliła wiedzę praktyczną pod patronatem adwokat Anny Kozłowskiej-Goździk zajmując się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną polskich oraz niemieckich podmiotów gospodarczych.


Specjalizuje się w prawie gospodarczym, rodzinnym, spadkowym oraz administracyjnym. Posługuje się językiem niemieckim oraz angielskim.
Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, uzyskując w 2003 roku tytuł magistra prawa.


Po studiach zdobywała doświadczenie zawodowe współpracując przez okres kilku lat z jedną z uznanych firm prawniczych w Poznaniu, zajmując się doradztwem i obsługą prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. W latach 2007-2011 odbyła pod patronatem adwokat Anny Kozłowskiej-Goździk aplikację adwokacką przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej, zakończoną egzaminem adwokackim. Podczas praktyki zawodowej w czasie trwania aplikacji zajmowała się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętym prawem cywilnym, przede wszystkim prawem spadkowym oraz rodzinnym.


Specjalizuje się w problematyce odszkodowań i praw majątkowych, a także w prawie pracy, rodzinnym oraz handlowym.